Hakkımızda | Bodrum Doğal Kayrak Taşı
Hakkımızda

1980 senesinde hizmet vermeye başladıgımız maden ocağı işletmemizde, ilk günden beri amacımız kaliteli ve güvenli ticaret yapmak aynı zamanda müşteri memnuniyetini ve siparişlerini istekleri doğrultusunda en hızlı ve doğru şekilde yerine getirmek, bugün geçmişe doğru dönüp baktıgımızda bu gayemize ulaştıgımızı görmekteyiz. Sektörde kalitesini ispat etmiş olan Bodrum Doğal Kayrak Taşımız başta Türkiyenin tüm illerine olmak üzere yurtdışı ülkelerinden İran, Azerbaycan, Irak, Gürcistan, Almanya, İsrail, ABD gibi ülkelerede teslimatı yapılmaktadır.

Peki bodrum doğal kayrak taşının bu kadar fazla talep görmesini ve kalitesini neye bağlayabiliriz.
Başta söylemek gerekirki kullanım alanları çok fazladır, bina iç ve dış cepheleri, park, bahçe, yürüme yolları araç yolları, merdiven basamakları, bahçe duvarı, şömine, barbekü, fırın, baca gibi farklı alanlarda kullanabilir olması.

Tüm bunların yanında bodrum kayrak taşını dekoratif bir ürün olması ve uygunlandıgı yere estetiklik katması, tamamen doğal olması, çok uzun ömürlü olması, doğal bir ürün olduğu için yalıtımlı olması uygulandıgı binalarda yazın serin olması kışın oda sıcaklıgını koruyabilmesi,bodrum kayrak taşının rahat uygulanabilir olması işçiliginin kolay olması, doğal bir ürün oldugu için bakımının çok kolay olması veya istege baglı olarak hiç bakım yapılmaması bu daha yıllanmış ve doğal bir görünüme sebep olabilir. Tüm bu nedenler bodrum kayrak taşını talep gören bir kayrak taşı haline getiriyor. Tüm bu güzellikleri size ve sevdiklerinize sağlamak için tecrübeli ekibimizle var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.